Grupa VI „Liski” 22 maja wybrała się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na spektakl teatralny pt. „Roszpunka” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów baśni, podziwiając kolorową scenografię, piękne kostiumy oraz pełną emocji grę aktorów. Przedstawienie dostarczyło wszystkim wielu radosnych chwil i niezapomnianych wrażeń. Wyjście było również doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań teatralnych oraz kulturalnych naszych przedszkolaków.
Olga Jagodzińska



