Dzień Pszczoły

Dnia 20 maja dzieci z grupy VI i IV obchodziły Dzień Pszczoły. Dzieci miały okazję poznać niezwykły świat pszczół oraz dowiedzieć się, jak ważną rolę pełnią one w przyrodzie. Podczas wspólnych zabaw i rozmów przedszkolaki odkrywały, w jaki sposób pszczoły pomagają roślinom i skąd bierze się miód. Obchodząc taki dzień w przedszkolu, zrealizowaliśmy zadanie z projektu „Skąd biorą się produkty ekologiczne”. Dzieci z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach. Był to dzień pełen uśmiechu, nowych doświadczeń i ważnych rozmów o ochronie przyrody oraz trosce o pszczoły.

Katarzyna Gręda