Przedszkolaki z gr.VI „Liski” odwiedziły WOK, po którym oprowadzała nas pani dyrektor Katarzyna Zabadała. Dzieci miały okazję zwiedzić różne pomieszczenia: salę widowiskową, garderoby i pokój kinematografa, z którego wyświetlane są filmy. Mogły wczuć się w rolę aktorów teatralnych – przymierzały stroje sceniczne, odgrywały krótkie scenki i z ogromnym zainteresowaniem poznawały kulisy pracy w teatrze. To była ciekawa i inspirująca wycieczka, która dostarczyła wszystkim wielu radości i niezapomnianych wrażeń.
Aleksandra Łojek



